2017-2019 Erasmus+ - SILENCE OF OUR UNIQUE DYNAMICS (S.O.U.N.D.)

O projekcie

O projekcie

Projekt jest skoncentrowany na otaczających nas dźwiękach, odgłosach oraz oczywiście bardziej złozonej formie jaką jest muzyka. To własnie ona jest kamieniem węgielnym szerokiej i zrównoważonej edukacji, którą powinno mieć każde dziecko odbierać. Dotyka serc i umysłów, celebruje i rzuca wyzwania, łączy nas i porusza nas. W ten sam sposób, w jaki uczymy dzieci umiejętności czytania i liczenia, aby przygotować je do dorosłego życia życiu, musimy także zapewnić im narzędzia muzyczne, których potrzebują do tworzenia muzyki przez całe życie przyjemność. Dla niektórych muzyka będzie podstawą kariery w jednym z największych ośrodków w kraju ważnych i uznanych na całym świecie branż. Innym dostarczy wrażeń i wrażeń umiejętności rozwijające ich kreatywność. Dla wielu muzyka będzie po prostu źródłem radości, ukojenia i towarzystwo przez całe życie.

Skład grupy projektowej:

1. Mustafa Asım Cula Ortaokulu (Turcja/Antalya) - koordynator projektu Havva Dokumaci

2. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (Polska/Cieszyn)

3. Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva (Rumunia/ Targu Jiu)

4. Istituto di Istruzione Superiore "Enrico Fermi" (Włochy/Lecce)

5. Agrupamento de Escolas Vieira de Araújo (Portugalia/ Vieira do Minho)

6. IES Almenara (Hiszpania/ Malaga)

Wizyta w Turcji - Antalya

Wizyta w Hiszpanii - Malaga

Wizyta w Polsce - Cieszyn

Wizyta w Portugalii - Vieira do Minho

Wizyta w Rumunii - Targu Jiu

Wizyta we Włoszech - Lecce

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
w Cieszynie
43-400 Cieszyn, ul. Wojska Polskiego 1

Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:00

Adres skrytki ePUAP: /SP5Cieszyn/SkrytkaESP

dziennik facebook