Zbiórka produktów 20-25 września 2024

Szkoła Podstawowa nr 5 włącza się w pomoc dla powodzian!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i otwarcie swoich serc dla potrzebujących.

W dniach 20, 23, 24 i 25 września zostanie przeprowadzona w szkole zbiórka darów oraz środków finansowych, które przekażemy powodzianom. W szczególny sposób jako szkoła, chcielibyśmy pomóc Szkole Podstawowej nr 1 w Nysie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu,z  którą nawiązaliśmy kontakt i która ucierpiała w czasie powodzi. Potrzeby są ogromne, liczy się każda złotówka!

Lista artykułów, które można przynosić do szkoły oraz numer konta do Stowarzyszenia działającego na rzecz szkoły w Nysie znajdziecie Państwo poniżej lub w dołączonych do wiadomości plakatach.

Nasza społeczność szkolna wielokrotnie pokazała, że troska o dobro innych jest jej bardzo bliska. Wierzymy, że i tym razem staniemy wszyscy na wysokości zadania!

W imieniu Pani Dyrektor dziękujemy za każdy gest solidarności z Państwa strony.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

CO ZBIERAMY?

- wodę butelkowaną
- żywność z długim terminem ważności (np. konserwy, dania w słoikach, dania instant, słodycze, kawa, herbata)
- środki czystości
- środki higieny osobistej
- karma dla zwierząt
- artykuły szkolne dla dzieci i młodzieży

(Kartony wystawione będą na I piętrze przez sekretariatem.)

Aby pomóc SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 w Nysie prosimy o wpłaty na konto:

STOWARZYSZENIE PRO UNO
ul. Bohaterów Warszawy 7, 48-300 Nysa