„Kreatywna 5” projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla poddziałania 11.1.4. „Poprawa efektywności kształcenia ogólnego – konkurs”.

WARTOŚĆ PROJEKTU: 292 901,25 PLN

WKŁAD FUNDUSZY EUROPEJSKICH: 248 966,06 PLN

OKRES REALIZACJI PROJEKTU: VIII.2021-VI.2022

Velvet. Piątka dla Natury !

Nagroda główna w konkursie „Ekowyzwanie”, realizowanym w ramach programu edukacyjnego „Velvet. Piątka dla Natury”! 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że klasa 1a wraz z p. Aleksandrą Juroszek i p. Natalią Jankowską zdobyła nagrodę główną w konkursie „Ekowyzwanie”, realizowanym w ramach programu edukacyjnego „Velvet. Piątka dla Natury”! ?

W programie wzięło udział ponad 740 klas ze szkół podstawowych w całej Polsce. Dzięki scenariuszom eko lekcji 13 tys. uczniów dowiedziało się, jak dbać o środowisko na co dzień, oszczędzając media, wykorzystując zasady gospodarki obiegu zamkniętego oraz ograniczając wytwarzanie odpadów dzięki życiu w duchu less/zero waste.

Nagrodą dla szkoły są instalacje ekologiczne o wartości do 8 000 zł brutto, natomiast dla klasy – wycieczka do wybranego przez Organizatora konkursu miejsca na terenie województwa, w którym działa szkoła, o łącznej wartości do 1500 zł brutto oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Pod linkiem można zobaczyć zdjęcia klasy 1a i innych zwycięskich szkół.

https://piatkadlanatury.pl/pl/galeria-prac/

Serdecznie GRATULUJEMY!

 

 

#velvet #piątkadlanatury Świat Velvet

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi
w Cieszynie
43-400 Cieszyn, ul. Wojska Polskiego 1

Godziny otwarcia sekretariatu:
Poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:00

Adres skrytki ePUAP: /SP5Cieszyn/SkrytkaESP

dziennik facebook